Iskrena HVALA vsem sodelujočim učencem, staršem, učiteljem, sodelavcem in vsem ostalim, ki ste se tako množično odzvali na dobrodelno akcijo!

Na predbožično jutro, 24. 12., se je pri nas oglasila domačinka Jasna Kastivnik in prevzela predmete, ki smo jih zbirali v okviru projekta One way church organization, ki pomaga revnim otrokom v kraju Kiranzagi v Ruandi. V le treh dneh smo skupaj zbrali za kar 8 velikih škatel šolskih potrebščin in igrač. Otroke iz Ruande bo po naši skupni akciji razveselilo:

– preko 300 zvezkov in beležk;

– 50 knjig(ic) in pobarvank;

– 200 paketov barvic, flomastrov, svinčnikov, vodenih barvic;

– veliko ravnil, radirk, šilčkov, lepil, kred, voščenk;

– 200 plišastih igrač;

– 10 velikih puzzlov in sestavljank;

– veliko ostalih igrač (avtomobilčki, punčke, roboti, žoge, kuhinjski predmeti, ure, karte UNO in Črni Peter, itd.);

– nekaj sladkarij;

– in še veliko drugih uporabnih predmetov  (torbe, japonke, plastenke za vodo, nekaj oblačil, idr.).

Predmeti so te dni že prispeli v Ruando.

Vsem skupaj še enkrat hvala in vse dobro v 2022!

Učitelj: Miha Brezovnik