V juliju so praznovali: 

Oto Leon, Topalovič Džan, Cakaj Valton, Laznik Larisa, Dizdarević Selvad, Kobovc Nej, Abraham Nina, Lorenci Jaka, Štriker Aljaž, Šumnik Julija, Markač Manca, Mičić Ivana, Vidić Uroš, Homan Tine, Knez Brina, Rogelšek Blaž, Komperšek Anej, Rednak Ema, Muratović Emin, Pačnik Alya, Viderman Tin, Merkač Lena, Merkač Vid, Ognjanović Aleks, Ognjanović Hana, Bajrami Elhame, Pandel Neža, Pečnik Zala, Svenšek Tevž, Cesar Vita, Brunec Maj Luka, Gerdej Hana, Prilasnik Eva, Smajić Tarik, Gruden Anej, Juteršek Matija, Kovačec Nerža, Pandev Blaž, Belej Potočnik Larisa, Kričej Marija, Perčič Anej, Piko Matej, Slipčević Mateja, Vetter Luka,

V avgustu so praznovali:

Kadiš Mark, Vuković Tara, Borko Jaroš, Dizdarević Ajna, Kušej Žiga, Mesner Žiga, Krebs Ajda, Anželak Mia, Laznik Žan, Butolen Tinkara, Mamić Žan Luka, Vačovnik Gal, Hadžipašić Almedin, Ogris Nana, Petrič Ožbi,  Prilasnik Teja, Štriker Teja, Oto Leonida, Čuk Mikeln Matic, Knez Zara, Nikolić Filip, Adam Anej, Isak Ajša, Mićanović Ana Gabrijela, Cinac Šejla, Pandev Ivana, Purič Dijana, Hober Nuša, Ognjanović Matija,  Pavlin Patrik, Pisar Jan, Pisar Natalija, Rezar Rat Tim, Gašić Leontina, Gracelj Teja, Homan Ema, Kadiš Nik, Krejan Matic, Pisar Matej, Skledar Luka, Mićanović Gabrijel

V septembru so praznovali:  

Lapandić Nadin, Savić Ivana, Vališer Ajda, Ademi Delfina, ladra Vid, Prodan Zoja, Volker Nejc, Čas Tjaša, Fanaj Leona, Laznik Vid, Smajlović Adnan, Ahmetović Amna, Šakanović Lejla, Rezar Sara, Rošer Max, Smajić Irma, Lah Ema, Miklavžina Klara, Zorić Jovana, Ahmetović Anida, Hirtl Nik, Repas David, Knuplež Eva, Krivograd Matej, Plimon Aleksa, Krivograd Božinovska Eva, Laznik Ema, Potočnik Gašper, Valtl Lana, Husić Adin, Smajlović Nejla, Vehabović Amar, Kališnik Alja, Gorenšek Sara, Mozgan Miha, Rizvič Živa, Rožen Anja, Homan Miha, Vehabović Amra, Pečovnik Aneja, Blagojević Aleksandar

V oktobru praznujejo:

Belej Sabaj, Pavlin Luka, Hoti Skender, Lorenci Grega, Radoš Lucija, čeliković Amina, Pandel Žiga, Paradiž Lia, Knez Patrik, Marchiotti Dane, Kurnik Neja, Godec Jošt, Gorenšek Nik, Knez Lili, Voler Vanesa, Kotnik Jauk Amadej, Čas Tian, Pečolar Klara, Sekavčnik Alen, Peršak Nuša, Dizdarević Senad, Abraham Aljaž, Duraković Said, Knez Matevž, Leskovec Lara, Cehner Monika, Gostenčnik Dejan, Hoti Olti, Rebernik Matic, Skenderović Vedad, Gerdej Lena, Hafner Sara, Husić Merisa,

Ilić Larisa, Lana, Kričej Repas Patricija, Petrovič Manuel, Polajner Lena, Salkić Tarik, Spasojević Igor, Štruc Toše Tit     

V novembru praznujejo:

Kašman Žiga, Pačnik Teo, Valtl Nina, Čuk Mikeln Jakob, Herga Žan, Kret Max, Žlebnik Gašper, Kapel Ferk Lili, Krajnc Oblak Leni, Tatić Mihajlo, Kašman Neža, Konečnik Ana, Ferk Lara, Jazbec Ema, Modrej Izza, Modrej Zana, Oprešnik Tibor, Pšeničnik Anej, Domanko Gal, Praznik Nika, Kadiš Žiga, Slatinšek Ožbi, Lorenci Najla, Maček Klemen, Sekavčnik Zarja, Špenger Tita, Veronik Lara, Kret Tevž, Kolenc Tea, Elezović Suljo, Kauković Husein, Kolenc Fajt Benjamin, Poredoš Andraž, Vogrin Ferk Rebeka, Žaže Eva

ISKRENE ČESTITKE VSEM IN OBILO USPEHOV V ŠOLI!

Vse najboljše, ob tvojem rojstnem dnevu.

Naj bo v tvojem življenju še veliko sončnih dni.

“Ni res da je eno samo sonce

in da samo eno greje.

sonc je na zemlji in nebu,

da jih nihče ne prešteje.”

(Tone Pavček)