Spoštovani starši.

Za nami je že kar nekaj tednov dela na daljavo, a nekaj dela nas še čaka. Otroci pridno rešujejo in opravljajo svoje naloge. Pri slovenščini smo v delovnem zvezku prišli do konca, zato vas prosim, če pridete pred našo šolo PO SPODNJEM RAZPOREDU, kjer vam bomo predali delovne zvezke in nekaj potrebščin, ki smo jih pustili v šoli. Učenci delovne zvezke potrebujejo, da bodo lahko nadaljevali z delom doma in uspešno zaključili šolsko leto. Pred šolo naj pride nekdo iz družine, ki je zdrav, lahko tudi učenci sami.

Prosimo vas, da prihajate posamezno, v varni razdalji vsaj dveh metrov, in upoštevate vse zaščitne ukrepe (maska in rokavice). S seboj prinesite vrečko, v katero boste dali delovne zvezke in škatlo Radovednih pet. Ko jih prinesete domov, jih razkužite.

Hvala za razumevanje.

5. c razred, učiteljica Jožica – 6.5.2020 od 10. do 11. ure

5. b razred, učiteljica Sandra – 5.5.2020 od 10. do 11. ure

5.a razred, učitelj Ožbi – 6.5.20202 od 9. do 10. ure

VSI RAZREDI (popoldne), učiteljica Sandra – 6.5.2020 od 16.30 do 17. ure