Spoštovani,

po enem letu izvajanja izobraževanja na daljavo, ste se tudi starši in seveda otroci, nekako navadili na drugačne razmere šolanja. Dejavnosti, ki so se prej zdele samoumevne, so nam pravzaprav postale nedostopne, spremenila sta se stil in tempo življenja, intenzivno pa smo se začeli ukvarjati tudi s pomanjkljivostmi sistema šolanja na daljavo.

Eno izmed vprašanj, s katerim se zadnje mesece še posebej ukvarjajo starši v sodelovanju s šolami, je tudi, kako pravzaprav otroka navaditi na samostojno učenje?

Predavanje pereče problematike z naslovom Kako navajati otroka na samostojno učenje? bomo na portalu Mojeznanje.si izvedli jutri, v četrtek, 8.4.2021, ob 17.00 uri.

Vsebino tečaja si lahko ogledate na tej povezavi, na tečaj pa se lahko brezplačno in brez obvez prijavite tukaj.

Vabljeni, da obvestilo preko svojih kanalov posredujete sodelavcem ter staršem, ki bi jih vsebina zanimala.

Želimo vam lep in kar se da produktiven teden,

Saša Senica

Ekipa Mojeznanje.si