Prijava na razširjeni program šole RaP
(4. razred, 5. razred in 6. razred)

Spoštovani starši/skrbniki, dragi učenci!

Tudi za prihodnje šolsko leto 2020/2021 smo v okviru poskusa RaP pripravili bogat program, ki se bo izvajal za učence od 1. do 9. razreda. Vsebine so iz treh sklopov: gibanje, hrana in prehranjevanje ter zdravje in varnost. Z njimi želimo vsem učencem omogočiti zdrav in celosten osebnostni razvoj in pri tem čim bolj upoštevati njihove oz. vaše želje, potrebe in individualna pričakovanja.

Vsak učenec se lahko prijavi na več dejavnosti, ne glede na vpis v druge izbirne vsebine, ki ste jih izbrali od 4. do 9. razreda. Vključijo se lahko tudi učenci, ki so ali niso vključeni v podaljšano bivanje. V program RaP se vključuje prostovoljno in se ne ocenjuje.

Povabljeni, da dobro pregledate ponujene vsebine in prijavite svojega otroka oz. se prijavite!

Ure DEJAVNOST MENTOR/-ICA RAZRED URNIK

ŠPORT – bivši Zdrav življenjski slog

(ORIENTACIJA IN BIVANJE V NARAVI; PLAVAMO, HODIMO, SMUČAMO; ATLETSKE DISCIPLINE; ŽOGARIJE; GIMNASTIČNE VSEBINE)

Gregor Čuk 1.–9. Urnik bo objavljen v rednem urniku oddelkov, 1 ura tedensko